Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nie tylko wymagaj - zabawki edukacyjne dla psów

Od każdego psa powinniśmy wymagać posłuszeństwa. Gdy pies wykonuje Twoje komendy typu: siad, leżeć, zostaw, nie wolno itp. - oznacza, że jest na właściwej drodze. Dzięki temu Twój pies zaczyna Cię słuchać nawiązując z Tobą dobrą relację. Jednak nie wystarczy tylko wymagać od psa komend, powinieneś zapewnić mu również rozwój umysłowy. Pies, który nie doznaje nowych bodźców, jest znudzony - może być wtedy leniwy, ospały, niekiedy nawet agresywny brakiem możliwości wyładowania drzemiącej w nim energii. Dlatego zdecydowanie powinieneś pobudzić swojego czworonogiego przyjaciela. Zwiększyć rozwój umysłowy psa oraz zabić jego nudę z całą pewnością pomogą Ci zabawki edukacyjne dla psów. Zobaczysz, że Twój czworonożny przyjaciel jeszcze Ci podziękuje!

Zabawki edukacyjne dla psów - zrównoważony rozwój Twojego pupila

Zabawki edukacyjne dla psów, to zabawki, które wspomagają wzrost inteligencji małego i dużego psa. To właśnie dzięki takim zabawkom Twój pies zostanie zmuszony do wysiłku intelektualnego o zróżnicowanym poziomie trudności. To tak samo, jakbyś rozwiązywał łamigłówki i różne zagadki. Poprzez stymulacje zwiększa się koncentracja i rozwój mózgu co jest niezwykle istotnym elementem prawidłowego rozwoju każdego psa. W naszym sklepie internetowym znajdują się również zabawki interaktywne, do których umieszcza się smakołyki, aby pies wykorzystując swój intelekt został od razu nagrodzony za swoją ciężką pracę. Zabawki edukacyjne dla psów są bardzo dobrą formą rozrywki, która zapewni ich rozwój intelektualny.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl