Jedną z rzeczy, które psy lubią najbardziej są spacery. Jednak nie zawsze jest możliwość, by pies szedł piechotą. Zwłaszcza w przypadku dłuższych wypadów samochodem lub komunikacją miejską. Podróżowanie z psem wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. W przypadku małych i średnich psów najlepiej zaopatrzyć się w komfortowy transporter. Jest to rozwiązanie, które zabezpiecza zwierzę na wypadek awaryjnego hamowania lub innych nieprzewidzianych sytuacji. Niektóre psy zwyczajnie stresują się podczas jazdy samochodem. Najczęściej skaczą po siedzeniu, mogą stanowić zagrożenie dla osoby kierującej pojazdem oraz dla innych podróżujących. W takim wypadku obowiązkowym elementem jest klatka do transportu, plecak, torba lub transporter dla psa.

Transporter dla psa do samochodu

Podróże z pupilem potrafią dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń. Zanim jednak przyjdzie nam cieszyć się z upragnionego wypoczynku. Musimy zadbać o to, aby przejazd był całkowicie bezpieczny dla nas i dla naszego psa. Doskonałym pomysłem jest zaopatrzenie go w transporter.

Transporter sprawdza się podczas codziennych podróży (do weterynarza, za miasto) w samochodzie, pociągu, autobusie. W przypadku psów ras małych i średnich to bardzo wygodne rozwiązanie. Psa można łatwo przenieść, a zwierzę jest bezpieczne podczas podróży.

Małego psa bez problemu zmieścisz w podręcznym transporterze. Takim jak ten Transporter ATLAS 10 48x32,5x29h niebieski. Natomiast dla dużych psów mamy specjalne rozwiązania obejmujące transportery na kółkach. Takie transportery oferuje nam firma Stefanplast Transporter Gulliver 7 IATA. W ten sposób można wygodnie przemieszczać się z psami, których nie ma możliwości wziąć na ręce.

W sklepach zoologicznych znajdują się transportery przygotowane do codziennego transportu. Jak również przy transporcie lotniczym. Tego typu transportery spełniają specjalne normy bezpieczeństwa oraz rozmiarów.

W celu dobrania odpowiedniego transporterka należy zmierzyć wysokość swojego psa od łap do głowy. Oraz długość od głowy do koniuszka ogona. Idealna wielkość transportera to taka, w której będzie o 15 cm wyższy i dłuższy od psa. Zwierzak może się wtedy swobodnie poruszać. Jeśli Twój pies jest jeszcze szczeniakiem, wybierz transporter o kilka numerów większy. Możesz go w środku podzielić tak, by pasował do wielkości szczeniaka.

Torba dla psa

Żyjemy w czasach gdzie częste podróżowanie ze swoim czworonogiem nikogo już nie dziwi. Torby transportowe i torby podróżne dla psa to niezbędna wyposażenie podczas podróży lub wizyty u weterynarza. Zapewni psu wygodę i bezpieczeństwo oraz pozwoli z łatwością znieść trudy podróży. Tutaj sprawdzi się przede wszystkim Torba-kojec nylonowy do transportu dla psa firmy Trixie 45x38X37 cm. Lub Torba/Kojec Nylon 2 dla psa M 50x50x70cm.Te torby są idealne do transportu niewielkiego psa lub innych małych zwierząt. Torby do transportu psów posiadają usztywnione dno. Siatki zapewniające cyrkulację powietrza oraz zintegrowaną krótką smycz. Można w nich bezpiecznie przewozić oraz nosić zwierzęta.

Polecane produkty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl