Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Transporter dla psa do samolotu z certyfikatem IATA to niezbędny element aby twojego psa zabrano na pokład samolotu. Transportery IATA (International Air Transport Association) spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i dzięki kratkom wentylacyjnym zapewniają dobrą cyrkulację powietrza.

 

Jak się przygotować na wspólne wyjazdy z psem? Klatka transportowa dla psa – do samochodu, samolotu

Troskliwy i przezorny opiekun psa dba o jego komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Decydując się na wspólne wyjazdy pamiętajmy o większej wrażliwości na dźwięki i podatności na stres. Nieudany pierwszy wspólny wyjazd może zaowocować niechęcią do przemieszczania się samochodem, co w rezultacie utrudni nam codzienne życie, a tym samym nawet krótkie przejażdżki lub niezbędne wizyty u weterynarza. Niezależnie od przyczyny i celu, podróżowanie z psem na kolanach nie zawsze wydaje się najlepszym rozwiązaniem, dlatego przed wyjazdem dobrze zaplanować nie tylko trasę i własny środek lokomocji, lecz warto również zadbać o dogodny transport naszego czworonożnego przyjaciela.

Praktyczne i trwałe rozwiązania do podróży z psem – jaką klatkę transportową wybrać?

Klatka transportowa dla psa - do samochodu, samolotu, to jedno z wielu praktycznych rozwiązań przydatnych w transporcie. Jeśli jest prawidłowo dobrana do wzrostu i wagi twojego psa, zmieści się w niej wygodne legowisko, podajnik na wodę i miski z jedzeniem. Pies powinien mieć w klatce tyle miejsca, aby wygodnie stać, kłaść się i leżeć w naturalnej, wygodnej pozycji. Warto zdecydować się na trwałą i solidnie wykonaną klatkę lub transporter, gdyż nie jest tajemnicą, że większość linii lotniczych ma odrębne, bardzo szczegółowe i drobiazgowo stosowane, przepisy dotyczące przewozu zwierząt i dopuszczalnych akcesoriów do transportu. Nic nas nie powinno zaskoczyć, jeśli wcześniej zapoznamy się z praktycznymi regulacjami IATA ("International Air Transport Association – Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych"). Jeśli dokonamy dobrego wyboru, ta sama klatka transportowa dla psa - do samochodu, samolotu, będzie nam służyła przez wiele lat w podróżach na wakacje, dalszych wyjazdach na wystawy, może nawet w przeprowadzkach, a niekiedy przyda się w domu jako wygodny kojec.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl