Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Smycz automatyczna Flexi – dlaczego warto?

Smycz automatyczna flexi Przeznaczona jest dla psów, kotów i innych zwierząt o wadze nawet do 60 kg. W przeciwieństwie do konwencjonalnych smyczy, ta smycz ma automatycznie regulowaną długość. Automatyczna smycz Flexi nigdy nie zwisa, ponieważ jest zawsze lekko napięta. Za pomocą hamulca i systemu napinania możesz spacerować z silnym psem – trzymając smycz jedną ręką bez obawy, że pies wyrwie smycz z ręki i ucieknie. W razie potrzeby zatrzask pozwoli na zatrzymanie smyczy. Zawsze jesteś w stanie określić teren, na którym Twój czworonożny zwierzak będzie chodził. Smycze automatyczne Flexi pozwalają na pełną kontrolę nad psem i umożliwiają łatwy powrót Twojego towarzysza w każdej sytuacji. Smycze Flexi zapewniają Twojemu psu dużą swobodę ruchu, nawet jeśli nie masz możliwości spuszczenia pupila ze smyczy. Smycze Flexi pozwalają Twojemu psu wykonywać 3 razy więcej ruchów niż psom przypiętym za pomocą tradycyjnych smyczy - dzięki temu Twój pies pozostanie dłużej zdrowy. Smycz Flexi jest bardzo łatwa w użyciu - poradzi sobie z nią nawet dziecko.

Smycz automatyczna Flexi – gwarancja niezawodności

Producent gwarantuje długą żywotność smyczy automatycznej Flexi, a ich stosunek ceny do jakości jest wciąż nie do pobicia - jest niezawodna i łatwa w obsłudze. Smycz jest odpowiednia dla każdego psa - bez względu na to, czy pies jest duży czy mały, żwawy, cichy czy entuzjastyczny. Smycz oferuje nie tylko najwyższą funkcjonalność, ale także wyznacza standardy dzięki innowacyjnym pomysłom i ekskluzywnej kolorystyce.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl