Smart technologia dla psów i kotów.

Funkcjonalne dodatki przeznaczone dla właścicieli psów tzw. przenośna elektronika dla zwierząt domowych. Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest twój pies czy kot, chcesz się z nim komunikować na odległość to tu znajdziesz produkty właśnie dla ciebie i twojego zwierzaka.

Służymy pomocą w doborze jak i konfiguracji urządzeń już w domu. Zapraszamy do kontaktu 660 423 523

 

Smart produkty dla psów i kotów

Fontanna dla kota lub psa PetKit Eversweet SOLO Fontanna dla kota lub psa PetKit Eversweet SOLO
Producent: PetKit
Cena: 149,00 zł
zobacz więcej
Miska dla psów i kotów z wagą PetKit FRESH Miska dla psów i kotów z wagą PetKit FRESH
Producent: PetKit
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Automatyczny dozownik do karmy PetWant F4 Automatyczny dozownik do karmy PetWant F4
Producent: PetWent
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki Reedog EasyFlap Mini Brown Drzwiczki Reedog EasyFlap Mini Brown
Cena: 93,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki Staywell 270 przezroczyste Drzwiczki Staywell 270 przezroczyste
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej

Inteligentne akcesoria dla psów i kotów – smart produkty dla psów i kotów

Efekty szybkiego rozwoju technologii można zauważyć niemal w każdej dziedzinie naszego życia. Powszechna dostępność i coraz niższa cena sprawiają, że nowoczesne rozwiązania znajdują zastosowanie nie tylko w sprzętach RTV i AGD, lecz również w akcesoriach dla naszych czworonożnych przyjaciół. Smart produkty dla psów I kotów to urządzenia elektroniczne, mające na celu usprawnienie i ułatwienie wspólnego funkcjonowania pod jednym dachem.

Smart produkty dla psów i kotów - co możemy zyskać? Świat nowoczesnych rozwiązań do zabawy i opieki nad zwierzętami domowymi!

Dzięki smart miskom możesz automatycznie zważyć porcję karmy, a automatyczne dozowniki umożliwią jej odmierzenie i podanie posiłku o konkretnej porze. Nie martw się, jeśli dużo podróżujesz, a twoje zwierzaki zostają same, steruj podawaniem posiłków zdalnie przez aplikację w telefonie lub wydzielaj smakołyki. Jeśli zależy ci, aby podczas twojej nieobecności zapewnić pupilom rozrywkę, twój pies lub kot może skorzystać ze smart zabawki i nie będzie się nudził aż do twojego powrotu. Twój kot doceni automatyczny laser lub zdalnie sterowaną myszkę, pies wyrzutnię piłeczek, a zainstalowana w domu kamera umożliwi ich oglądanie w czasie rzeczywistym na aplikacji w telefonie. Możesz zdecydować się również na urządzenia rejestrujące obraz w nocy i przekazujące nagrania do zapisu przez sieć wifi. Smart produkty dla psów i kotów to także podgrzewane legowiska w futurystycznych kształtach, poidła i fontanny na wodę, automatyczne kuwety, pochłaniacze zapachów i obroże. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że gadżet, który pojawił się w filmie Science Fiction, jest już dostępny na rynku i to od dłuższego czasu, zatem korzystajmy z dobrodziejstw nauki.

  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl