Zee DOG nowy dostawca innowacyjnych produktów
Zee DOG nowy dostawca innowacyjnych produktów

Zee.Dog została założona w jednym głównym celu: aby połączyć psy i ludzi. Projektujemy i budujemy produkty ekspresji, takie, które pomagają uczynić twoje życie i psa, że o wiele chłodniej.

RZEZNACZONY DLA TWOJEGO PSA I CIEBIE

Wszystko zaczęło się w małym brudnym studio w Los Angeles. Właśnie przyjęliśmy Zeca i Lico i po raz pierwszy wychodziliśmy próbując kupić akcesoria dla nich (i w naszych umysłach dla nas również). To było rozczarowujące, ponieważ właściciele psów sami nie mogliśmy znaleźć produktów, z którymi moglibyśmy się identyfikować. Nie było jednej marki, którą moglibyśmy nazwać lub rozpoznać. Zasada była taka: kupić najmniej brzydki na półce.

Jeśli masz psa wiesz, że uczucie chodzenia do sklepu zoologicznego i tylko widząc produkty towarowe zwisające z półek. Martwy, po prostu nudne.

 

Sklep zoologiczny po sklepie zoologicznym, rozczarowanie trwało.
Czy to była naprawdę smutna rzeczywistość branży?

Okazuje się, że było stosunkowo proste wyjaśnienie.

Ten pieścić przemysł ma był zdominowany przy ten sam wielki korporacje pod kątem dziesięciolecia. Mentalność branży zawsze była wypychana produktów, które uważali, że jesteś zadowolony, i nigdy nie wprowadził nic nowego przez te wszystkie lata. Sprzedają dystrybutorom, dystrybutorzy sprzedają do sklepów zoologicznych, a następnie do klienta końcowego. Ten brak bliskości między marką a klientem końcowym (ty) był domyślny od początku czasu.

[product id="15857, 14940, 14944, 14948, 14945" limit="50" onlyAvailable="true"]

TWORZENIE SPOŁECZNOŚCI

Akcesoria dla psów nigdy nie były sprzedawane ani używane jako produkty ekspresji, produkty, które prezentują przedłużenie twojego stylu życia, podobnie jak buty, które nosisz, parę dżinsów, które kupujesz i zegarek na nadgarstku. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie istniały. Aż do teraz.

Robimy rzeczy inaczej. Śledzimy to, co jest trendy i tworzymy produkty dla zwierząt domowych z podstawowym zrozumieniem tego, czego ludzie chcą. Zee.Dog urodził się z konieczności przede wszystkim i, od tego czasu, mamy wzrosła na całym świecie społeczności miłośników psów, które szukają alternatywy. Witamy w rodzinie.

 

produkty z lini akcesoriów ZEE DOG już w naszej ofercie

akcesoria dla psów

akcesoria zee dog dla psów

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl