Poznaj potrzeby twojego psa
Fakt że czytasz ten tekst oznacza, że zdrowie i kondycja Twojego psa nie jest Ci obojętne. bardzo nas to cieszy, ponieważ zwierzęta domowe, podobnie jak ludzie, narażone są na choroby cywilizacyjne, takie jak otyłość, nowotwory, cukrzyca czy choroby serca. Tylko Ty możesz świadomie i odpowiedzialnie zadbać o zdrowie swojego pupila.
Dlatego wykonaj analizę pierwiastkową sierści EHAA Twojego psa i skonsultuj wynik online z współpracującym dietetykiem żywieniowym.
Najwyższy standard diagnostyki i żywienia zwierząt.
Zamów swój zestaw EHAA już teraz
Co to jest analiza pierwiastkowa sierści EHAA?
Analiza pierwiastkowa sierści EHAA to innowacyjny projekt, wdrożony w życie dzięki ścisłej współpracy akredytowanego laboratorium diagnostycznego Lifeline Diag w Cieszynie, działającego na polskim rynku od 2012 roku oraz Katedry Żywienia i Dietetyki Zwierząt, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
O czym dowiesz się z wyniku EHAA
Wynik EHAA oznacza poziom 24 pierwiastków
w tym 14 istotnych dla zdrowia odżywczych makro- i mikroelementów oraz 10 pierwiastków toksycznych, które mogą obciążać organizm psa.
[product show="promotion" limit="4" onlyAvailable="true"]
Z wyniku EHAA dowiadujemy się również o wzajemnych proporcjach pierwiastków, niezwykle istotnych dla utrzymania równowagi biochemicznej organizmu.
Każdy wynik jest konsultowany przez naszego eksperta, który na podstawie zawartych w nim parametrów, udziela właścicielowi cennych porad i wskazówek dietetycznych, ukierunkowanych indywidualnie na jego psa.
Dlaczego EHAA, a nie badanie moczu lub krwi?
Sierść w przeciwieństwie do krwi czy moczu, gromadzi informacje na temat zmian zachodzących w gospodarce mineralnej całego organizmu, dając tym samym faktyczny i dokładniejszy obraz nadmiarów i niedoborów odżywczych oraz obciążeń toksycznych, niż płyny ustrojowe.
Badanie krwi nie przedstawia stanu równowagi mineralnej w tak dokładny sposób, ponieważ jej skład jest regulowany kosztem innych tkanek i narządów (takich jak sierść), poprzez pobieranie z nich brakujących lub „przesunięcie” do nich występujących w nadmiarze substancji odżywczych. Właśnie dlatego, badanie sierści dokładnie obrazuje faktyczny stan odżywienia zwierzęcego organizmu.