Znak Jakości Trusted Shops dla Dogomarket.pl
Znak Jakości Trusted Shops dla Dogomarket.pl

Ochrona Kupującego Trusted Shops  dodatkowo umożliwia Ci zabezpieczenie Twoich zakupów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

Zakupy w Dogomarket.pl są w pełni bezpieczne.
Z
ostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Już od 1999 roku znak ten jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie, bez względu na wybrany sposób płatności!

Od teraz, każde zamówienie złożone w sklepie www.marbo-sport.pl może zostać objęte bezpłatną 30-dniową Ochroną Trusted Shops. Co dzięki niej zyskujesz?

 • zabezpieczenie przed stratą pieniędzy w przypadku braku dostawy do kwoty 10 000 zł
 • zabezpieczenie zwrotu pieniędzy w razie odstąpienia od umowy i odesłania towarów do kwoty 10 000 zł

 

Aby skorzystać z bezpłatnej gwarancji ochrony kupującego należy ją aktywować po złożeniu zamówienia na stronie potwierdzającej jego złożenie. 

Certyfikat Trusted Shops dla sklepu www.marbo-sport.pl możesz obejrzeć tutaj.

Gwarancja zwrotu pieniędzy dla konsumentów (szczegółowe informacje na temat gwarancji) ma zastosowanie w odniesieniu do wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. Możesz się zabezpieczyć przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy, do kwoty 10.000,- PLN, niezależnie od rodzaju płatności. Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni. Koszt Ochrony Kupującego przejmuje sklep internetowy! 

Pracownicy Trusted Shops pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów z Twoim zakupem. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego, wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops.

 

Co to jest Ochrona Kupującego Trusted Shops?

W oparciu o zweryfikowane bezpieczeństwo sklepu internetowego DogoMarket.pl firma Trusted Shops oferuje konsumentom zabezpieczenie – Ochronę Kupującego – na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Takie zabezpieczenie pozwala wykluczyć ryzyko finansowe dla klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych.

Bezpłatna ochrona kupującego do 10.000 PLN! Aktywuj ją bezpośrednio po złożeniu zamówienia!

Firma Trusted Shops GmbH

Lider europejski na rynku certyfikacji sklepów Internetowych działający od 1999 roku.  Trusted Shops GmbH zatrudnia obecnie 100 pracowników w swojej siedzibie w Kolonii, wśród nich liczną grupę stanowią prawnicy wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, którzy zajmują się sprawdzaniem sprzedawców ze statusem członkowskim. Od momentu założenia firmy wydano certyfikaty dla ponad 11 000 europejskich  sprzedawców.

Podczas swojego rozwoju firma Trusted Shops wspierana była przez Europejską Komisję ds. skutecznej ochrony konsumenta i wspierania drobnej oraz średniej przedsiębiorczości. Firma Trusted Shops polecana jest również przez czasopismo Computer Bild (największe czasopismo komputerowe w Niemczech, Wydanie 03/2009), które w Polsce jest wydawane pod nazwą Komputer Świat.

 

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl