Jedna karma bezzbożowa od szczeniaka do dorosłego psa
Jedna karma od szczeniaka do dorosłego psa

Przy olbrzymim wyborze wielu karm co stosować, jaką karmę wybrać dla twojego psa.

Dziś prezentujemy karmy CONAGAN- dietetycy tej firmy dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów, po to, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich praprzodków, oraz ich pobratymców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym.

Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa. Canagan to wspaniała karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem kotów i psów na dietę.

Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

NAJLEPSZE SKŁADNIKI NATURALNE

Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

DLACZEGO KARMA BEZ ZBOŻA?

Zboża, zawarte nawet w tych uznanych drogich karmach, są często przyczyną alergii u psów. Podrażniają żołądek, powodują swędzenie, łuszczenie się naskórka i wypadanie sierści. Nawet jeśli twój pupil nie cierpi na żadną alergię, to zboża nie zawierają praktycznie żadnych wartości odżywczych, mimo to znajdują się w większości karm dla zwierząt. W karmie Canagan nie znajdziecie żadnych tanich i bezwartościowkarma bezzbożowach wypełniaczy takich jak kukurydza, pszenica, jęczmień i soja

Psy jak wszystkie zwierzęta mięsożerne są biologicznie nieprzystosowane do trawienia zbóż wymienionych powyżej. Krótki przewód pokarmowy, w którym na dodatek nie odbywają się procesy trawienne, ponieważ ich ślina pozbawiona jest enzymu zwanego amylazą, który pozwala na trawienie tych pełnych w skrobia węglowodanów.

Conagan wkarmie postarał się wyeliminować wszystkie zboża ze swoiej receptury aby stworzyć karmę która będzie bogata w pełni wartościowe składniki odżywcze, do których trawienia i przyswajania psy są biologicznie przystosowane. 

 

 

 

 

karma canagan

Karm Canagan mogą być podawane szczeniakom ponieważ poziom substancji odżywczych jest więcej niż wystarczający dla ich wszystkich potrzeb. Poziomy białka i tłuszczu w karmach Canagan są znacznie wyższe niż te które można znaleźć w większości przeładowanych węglodowodanami suchych karmach dla psów a nawet karm dla szczeniąt! Poziomy wapnia I fosforu również są dobrze dopasowane do potrzeb rozwijających się szczeniąt.

Wszystko dlatego, że karmy Canagan zawierają bardzo dużo mięsa.

Canagan może być wprowadzany już podczas karmienia przez sukę.

Pomiędzy 5 a 6 tygodniem powoli przestawiamy je na suchą karmę.

CZY ŻYWNOŚĆ CANAGAN ZAWIERA JAKIEŚ SZTUCZNE DODATKI?

 

Nie, nic sztucznego, uważamy że nie ma potrzeby dodawania sztucznych dodatków do naszych karm kiedy istnieją naturalne i zdrowsze alternatywy.

Konserwanty

Produkty Canagan są konserwowane naturalnie przy użyciu wymieszanych tokoferoli (witamin E)

Dodatki smakowe:

Wysoka jakość smaku w karmach Canagan (zastosowanie dużej ilości świeżego mięsa) oznacza że nie potrzebujemy sztucznych dodatków smakowych – Canagan jest paletą niesamowitych smaków dla nawet najbardziej wybrednych psów i kotów.

Barwniki

Zwierząt nie interesują wymyślne kolory które zostają dodane tylko po to żeby uczynić produkt bardziej interesującym dla właściciela – dodawanie barwników nie przynosi jakiejkolwiek korzyści naszemu pupilowi.

Karma CONAGAN teraz w ofercie DOGOMARKET.PL - zamów już karmy bezzbożowe dla psów

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100

149,00 zł

  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl