Josera GmbH&Co. KG to znany na rynku europejskim producent suchej karmy dla psów. Josera jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które założył Josef Erbacher. Marka ta jest obecna na rynku polskim od 1999 roku, kiedy to powstał polski oddział. Myślą przewodnią firmy jest szeroko pojęty humanitaryzm. Obejmujący zarówno ludzi, jak i zwierzęta, a nawet całe środowisko naturalne.

Marka wypuściła na rynek dwie grupy karm – jedną adresowaną do psów, drugą do kotów. W pierwszej kolejności zajmiemy się karmami przeznaczonymi dla psów. Karmy dla psów przede wszystkim podzielone są na grupy. Wyróżniamy karmy mini, daily, specjal i nature. Dzięki bogatej ofercie pokarmów możemy bardzo precyzyjnie dopasować pożywienie do wymagań naszego pupila.

Karma ta jest naturalnie smakowita i zbilansowana dla psa w każdym wieku. Krokiety te nie zawierają żadnych sztucznych barwników i konserwantów. Dzięki czemu są doskonałym wyborem w żywieniu każdego psiaka. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór karm marki Josera. Przy wyborze odpowiedniej karmy dla psa warto kierować się: wiekiem, wielkością. Aktywnością oraz wrażliwością na niektóre składniki. Dzięki temu produkt będzie najlepiej dostosowany do wymagań pupila. Duży wybór asortymentu sprawia, że właściciele psów z alergią, znajdą w sklepie naszym odpowiedni produkt.

Josera Familly Plus

Karmy Josera Special przeznaczone są dla psów z konkretnymi wymaganiami energetycznymi i pokarmowymi. Niektóre psy mają specyficzne wymagania żywieniowe, dlatego karma Josera jest często wybierana przez hodowców. Karma Family Plus to świetny wybór dla ciężarnych i karmiących suczek. Karma ta sprawdzi się również dla małych szczeniąt.

Formuła tej karmy została opracowana w taki sposób, aby odpowiadać potrzebą suk w ostatnim trymestrze ciąży oraz w czasie laktacji. Krokiety z dodatkiem wody mogą stanowić dla szczeniąt pierwszą karmę po mleku matki.

Karma ta jest idealna dla małych szczeniaków, dlatego że te małe stworzenia będą miały zapewniony wartościowy pokarm. Taki, który wpłynie pozytywnie na ich kondycję fizyczną i zdrowotną w przyszłości.

Najważniejszymi elementami, które wpływają, na jakość produktów Josera dla psa są zdrowe, naturalne składniki o wysokiej wartości odżywczej. W produktach tej marki nie ma miejsca na surowce modyfikowane genetycznie. Karma dla psa Josera nie zawiera składników wywołujących alergię. Takich jak pszenica, soja, aromaty, konserwanty i sztuczne barwniki. Mięso stosowane do produkcji pożywienia jest komponentem wysokowartościowym. Wszystkie receptury karm Josera są bezglutenowe.

Polecane produkty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl