Czy wiesz, jaka karma dla labradora jest polecana przez profesjonalnych hodowców?
Jak karma dla labradora?

Labradory to bez wątpienia najbardziej inteligentne psy ze wszystkich ras. Dowiedz się, czym są hodowle labradorów oraz w jaki sposób psy są przygotowywane do poznania nowego właściciela. Czy wiesz, jaka karma dla labradora jest polecana przez profesjonalnych hodowców?

Labrador biszkoptowy, czyli po prostu labrador retriever to pies o ponadprzeciętnej inteligencji. W międzynarodowych rankingach zajmuje zasłużone miejsce w najlepszej piątce. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda profesjonalna hodowla labradorów? Porozmawiamy również o tym, jak ważnym czynnikiem w żywieniu dużych psów jest dobrze dobrana karma dla psa.

 • Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z labradorem biszkoptowym? Czy labrador retriever to dobry kompan dla dziecka?
 • Jak rozwija się labrador, kiedy piecze nad nim sprawuje profesjonalna hodowla?
 • Jaka karma dla labradora jest polecana przez profesjonalnych hodowców? Czym różni się karma dla szczeniąt od karmy dla dorosłych psów?

Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z labradorem biszkoptowym? Czy Labrador retriever to dobry kompan dla dziecka?

Mimo swoich pokaźnych rozmiarów labrador biszkoptowy to pies o wielkim sercu i łagodnym, pogodnym przysposobieniu. Bohater naszego artykułu to około 35-kilogramowy "kawał zwierza", Plotki głoszą, że jest to świetny obrońca, ale KANAPY, kiedy ma ochotę na niej poleżeć i to jest jedyne miejsce, którego broni. Niestety nie możemy się z tym zgodzić. Jest to również strażnik lodówki, który nigdy nie zostawi Cię samego z pysznym kawałkiem mięsa... A tak na poważnie — Labrador pies, którego najczęściej kupujemy od profesjonalnych hodowców jako szczeniaka. Już od pierwszych chwil to, co przykuwa naszą uwagę to jego inteligentne, ciekawskie świata spojrzenie. To wszystko sprawia, że staje się naszym najlepszym przyjacielem mającym swoje humory i fanaberie tak samo jak my ludzie. Jest to pies, którego często boją się ludzie, ale to wynika tylko z ich niewiedzy, bowiem jest to zwierzę tak sympatyczne, że w jego majestatycznym kroku widać sympatię do innych dwu i czteronożnych istot mijanych na spacerze. To pies, który uczy się błyskawicznie (zazwyczaj reaguje na nowe komendy już za trzecim razem) i rozumie bardzo dużo słów, które wypowiadasz. Pamiętaj jednak, że labrador retriever to pies bardzo uczuciowy, który początkowo nie zostanie nianią naszego dziecka. Będzie zazdrośnie spoglądać na to, jak zajmujecie się maleństwem. Natomiast gdy już się przyzwyczai, staje się dobrym psim opiekunem, który nie pozwoli, by dziecku stała się żadna krzywda i prawdopodobnie z wzajemnością. Twoje dziecko pokocha tego psa i będzie razem z nim dorastać.

Jak rozwija się labrador, kiedy piecze nad nim sprawuje profesjonalna hodowla? Spędziliśmy jeden dzień w profesjonalnej hodowli w Michalinie obok warszawy

W profesjonalnych hodowlach nie ma czasu, aby się nudzić. Zauważyliśmy, że profesjonalna hodowla, w której labrador traktowany jest, jak celebryta (głaskany, czesany i rozpieszczany do granic możliwości) przepełniona pasją i ciężką pracą:

 • Z naszych obserwacji wynika, że pracę zaczyna się już o 5. rano. Przede wszystkim trzeba pieskom zmienić wodę na świeżą. Później trzeba nakarmić psa — musi być to specjalistyczna karma dla labradora, żeby psy cieszyły się długim zdrowiem.
 • Następnie trzeba poświęcić psu trochę czasu na miłość. Bowiem: "Czym jest miłość bez psa" - powiedział kiedyś szczęśliwy właściciel.
 • Następnie właściciele udają się do pracy
 • Po powrocie z pracy psy powinno się wyprowadzić i znowu nakarmić

[product id="6041, 6094, 10170, 15749, 15690, 15753, 15755, 15751" limit="8" onlyAvailable="true"]

Dopiero po wypełnieniu wszystkich obowiązków można znaleźć chwilę dla siebie. Zazwyczaj wtedy dzwonią tacy wścibscy redaktorzy jak my, aby udać się do hodowli https://labradory-hodowla.pl i zobaczyć majestatyczne psy!

Jaka karma dla labradora jest polecana przez profesjonalnych hodowców? Czym różni się karma dla szczeniąt od karmy dla dorosłych psów?

Czym powinna charakteryzować się karma dla labradora, żeby wszystkie potrzebny zostały zaspokojone? Pamiętajmy, że duży labrador ma większe zapotrzebowanie energetyczne niż mały shih tzu rasy Tutaj liczy się przede wszystkim nasze doświadczenie i współpraca z najlepszymi hodowcami. Początkujący właściciela zapominają, że labrador biszkoptowy to pies, którego karma powinna być odpowiednio dostosowana już od szczeniaka. Pamiętajcie też, że sama karma dla labradora nie wystarczy, żeby pies był szczęśliwy. Podarujmy mu od czasu do czasu jakiś przysmak i nie traktujmy swojej lodówki jak wielkiej skarbnicy. Najlepsze karmy dla psa to takie, które uzupełniają wszystkie potrzebne składniki oraz takie, które znikają w kilka sekund z miski podopiecznego.

 

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl