Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Dzięki drzwiczkom dla psa Twój pupil może swobodnie poruszać się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jest to szczególnie wygodna opcja dla ruchliwych psów, które nie potrafią usiedzieć na miejscu przez dłuższy czas. 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Drzwiczki dla psa

Drzwiczki dla psów - wejście dla psa kategoria zawiera najpopularniejsze wersje drzwiczek dla zwierząt, drzwiczki manualne dla psów.

Takie drzwiczki dla psa otwierają się bezpośrednio w momencie kiedy pies chce prze nie przejść. Występują w wielu rozmiarach, mogą być dla małych psów jak i dla średnich. Manualne drzwiczki dla psów posiadają specjalny magnes, który zapobiega przypadkowemu otwarciu drzwiczek.

Drzwiczki dla psa jaki wybrać?

Drzwiczki występują jako

 • manualne drzwiczki dla psów
 • drzwiczki na czip
 • drzwiczki magnetyczne

Drzwiczki dla psów to bardzo praktyczny element własnego domku. Wasz pies może w dowolnym czasie wyjść na zewnątrz, jeśli będzie miał taką potrzebę, nawet podczas Twojej nieobecności w domu. Aktualne na rynku oraz na nasz sklepie są drzwiczki coraz bardzie zawansowane technologicznie tzw. SMART. 

Drzwiczki dla psa można ustawić:

aby otwierały się tylko w jednym kierunku

Drzwiczki są odporne na warunki atmosferyczne i są wykonane bardzo estetycznie.

Drzwiczki można stosować także wewnątrz pomieszczeń na przykład w drzwiach kuchennych.

Drzwiczki mogą być także stosowane jako drzwiczki dla kotów.

W naszym internetowym sklepie zoologicznym oferujemy najlepsze drzwiczki dla psów klatki dla psów!. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertę akcesoriów dla psów oraz koniecznie zajrzyj do strefy ferplast w której znajdują się wiele produktów jak klatki 

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl