Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rozwiązania do drapania - po co kotu drapak?

Kompleksowo troszczymy się o zdrowie fizyczne i psychiczne naszych czworonożnych przyjaciół - nie tylko poprzez zbilansowaną dietę, lecz zapewniając im wygodną i komfortową przestrzeń do życia. Aby zaspokoić podstawowe potrzeby kota należy zdać sobie sprawę, że nawet kot niewychodzący, żyjący w mieszkaniu, korzysta ze wszystkich swoich zmysłów i niezbędna jest ich stymulacja. Koty używają nie tylko powierzchni podłogi, ale lubią wspinać się i polować, obserwować swój rewir z wysokości. Naturalną potrzebą kotów jest również ostrzenie pazurów, będące swoistym kocim manicure i sposobem na znaczenie terytorium swoim zapachem.

Nowoczesne drapaki dla kotów - plac zabaw i siłownia dla twojego kota

Drapak dla kota powinien należeć do podstawowego wyposażenia każdego pupila, pozostając całkowicie do jego dyspozycji. Poprzez wykorzystanie takich rozwiązań jakimi są duże i rozbudowane drapaki, urozmaicamy przestrzeń życiową kota, zapewniamy aktywność fizyczną, rozciąganie i wspinaczkę, a także dajemy mu dodatkowe miejsce do odpoczynku i ukrycia się. Kocie nawyki drapania mogą okazać się zgubne, lecz nawet mały drapak dla kota w formie słupka, rolki lub maty z sizalowego sznurka skupi na sobie uwagę, chroniąc nasze ulubione meble i dywany. Lekkie i kompaktowe drapaki, wykonane z warstw tektury falistej mogą stać się także wygodnym legowiskiem dla kota. Nowoczesny wygląd drapaków kartonowych będzie doskonałym rozwiązaniem dla kochających designerskie wnętrza. Właściwy dobór wielkości, mnogość materiałów wykończenia i funkcjonalności wyposażenia, zapewni w pełni spersonalizowany drapak dla kota, dobrany indywidualnie do jego potrzeb, a różnorodność asortymentu sprawi satysfakcję nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl