Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dozownik karmy pozwoli na dokładne zaplanowanie i wydzielanie posiłków Twojemu pupilowi nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w domu. Ze względu na szczelne zamknięcie, pożywienie w urządzeniu pozostanie świeże przez długi czas.

Dozownik karmy – rodzaje

Wyróżnia się dozowniki dla kotów i psów ras małych, średnich i dużych, a także sprzęt automatyczny lub niezautomatyzowany. Ponadto różnorodny wygląd produktów pozwoli Ci wybrać nie tylko urządzenie odpowiednie dla zwierzęcia, ale też pasujące do wystroju Twojego wnętrza.

Jak działa dozownik karmy?

Zasada działania większości dozowników karmy nie jest zbyt skomplikowana. Najczęściej urządzenie to składa się z dwóch części: górnej, gdzie przechowywany jest pokarm dla zwierzęcia i dolnej, do której dozownik przesypuje odpowiednie porcje karmy. Tego rodzaju sprzęt nie sprawia problemów przy czyszczeniu, a jego cena jest stosunkowo niska. Nowoczesne, automatyczne dozowniki karmy są wyposażone w różnego rodzaju funkcje, np. możliwość nagrania głosu właściciela czy wrażliwość na mikro chip zwierzęcia. Zwykłe, niezautomatyzowane urządzenia są pozbawione tych udogodnień, jednak w odróżnieniu od automatów nie są zależne od prądu czy baterii, szanse na awarię są więc znikome.

Jak wybrać dozownik karmy?

Podczas dokonywania wyboru ważne jest, byś kierował się nie tylko wielkością zwierzęcia, ale także jego charakterem. Czy Twój pupil jest pełen energii, która nie opuszcza go nawet w trakcie posiłku? W takim przypadku warto zapewnić mu antypoślizgowy dozownik karmy. Jeśli Twoje zwierzę jest lękliwe lub nie lubi hałasów, pomyśl o wyborze cichego urządzenia, które go nie przestraszy i nie sprawi dyskomfortu.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl