Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Dieta BARF dla kota: Karmy przygotowywane są z najwyższej jakości surowców, niepoddanych obróbce chemicznej.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Surowe mięso dla kota "Pet Raw Food" z bezpłatną dostawą w Warszawie

Karmy przygotowywane są z najwyższej jakości surowców, niepoddanych obróbce chemicznej. Zawierają naturalne białka, tłuszcze i węglowodany zawarte w surowym mięsie. W zależności od rodzaju diety i jej przeznaczenia, dodajemy naturalne suplementy, gwarantujące jej prawidłowe zbilansowanie.

 

Karma BARF dla kota „Pet Raw Food” zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Dostarczamy bezpłatnie od poniedziałku do piątku w całej WARSZAWIE.

Zamów przez telefon i umów się na odbiór osobisty (Warszawa, ul. Bysławska 28)

Korzyści ze stosowania diety BARF dla kota opartej na surowym mięsie

 • dobry stan zdrowia
 • sierść o pięknym wyglądzie, blasku i głębszej barwie, miękka, gęsta i łatwa do pielęgnacji
 • zdrowe uzębienie i brak nieprzyjemnego zapachu z pyska
 • dzięki zbilansowanej karmie o naturalnych składnikach przy zachowanym ruchu zwierzę utrzymuje prawidłową masę ciała
 • odpowiednie zbilansowanie białek, tłuszczów, wzbogacone specjalnie dostosowanym składem witamin, makro i mikroelementów naturalnego pochodzenia sprzyjają prawidłowej odporności zwierzęcia
 • koszt karmienia naszymi dietami przy nieporównywalnie lepszej jakości, zbliżony jest do kosztu karmienia wysoce przetworzonymi karmami gotowymi

WYGODNA FORMA DIETY dla psów i kotów: „Ready Steady BAF”

Karmienie kota lub psa surową karmą jest zawsze najlepszym
rozwiązaniem. W codziennym życiu zdarzają się jednak sytuacje, w których nie ma takiej możliwości:

 • wybierasz się w podróż lub wakacje
 • nie masz dostępu do surowego mięsa i suplementów
 • nie możesz zachować właściwych warunków przechowywania karmy
  w stanie zamrożenia
 • zależy Ci na zdrowym żywieniu Twojego pupila, ale nie akceptujesz podawania surowego mięsa

 

Dieta BARF dla kota

W ostatnich latach dieta BARF dla kotów, a także dla psów, zyskuje na coraz większej popularności. Jednak co kryje się pod skrótem BARF? Skrót od Biologically Appropriate Raw Food, czyli biologicznie odpowiednie surowe pożywienie, to przede wszystkim powrót do korzeni dzikich zwierząt, jakimi były niegdyś koty, zanim zostały udomowione. Zawiera ona starannie obliczone dzienne zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, które mają na celu nie tylko utrzymanie zwierząt domowych w dobrym zdrowiu, ale również wzmocnienie ich dzikich instynktów. BARF dla kota to przede wszystkim metoda na utrzymanie go w zdrowiu i dobrej formie, w sposób zgodny z jego naturą.

Surowe mięso dla kota – dlaczego warto?

BARF polega przede wszystkim na odwzorowaniu pożywienia dzikich przodków zwierząt domowych, dlatego powinna być ściśle dopasowana do anatomii i fizjologii kochanego pupila. Surowe mięso dla kota pomaga przede wszystkim utrzymać jego organizm w zdrowiu, uwalniając pupila od coraz większej ilości chorób cywilizacyjnych, z jakimi zmagają się obecnie większe i mniejsze zwierzęta domowe, tj. otyłość, depresja, schorzenia układu pokarmowego, problemy z krążeniem, z sercem, nerwica, stany lękowe i wiele innych. Jadłospis diety BARF dla kota skupia się przede wszystkim na surowym mięsie pochodzącym od sprawdzonych dostawców, wolnym od wszelkiego rodzaju wypełniaczy, sztucznych dodatków i ciężkich metali. Mięso nie zostało poddane obróbce termicznej, dzięki czemu jest znacznie łatwiejsze do przyswojenia przez organizm kotów domowych.

BARF dla kotów – usługi cateringowe DogoMarket

Firma DogoMarket posiada w swojej ofercie karmę BARF dla kota w cenie adekwatnej do wysokiej jakości mięsa ze sprawdzonych hodowli, które zostało przygotowane z najwyższą starannością, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić przyswojenie wszystkich składników odżywczych przez organizm każdego mruczka. Przygotowane mięso jest świeże i przebadane, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że jest ono bezpieczne dla Waszego pupila. Zawartość karmy została dostosowana do dziennego zapotrzebowania kota na różnym stadium rozwoju: kocięcia, dorosłego i seniora. Z miłości do zwierząt przygotowujemy to, co najlepsze, żeby Wasz ulubieniec mógł cieszyć się nienagannym zdrowiem oraz dobrą formą podczas codziennych zabaw i odpoczynku.

Produkty dnia
Posłanie VET BED biała angora 150x100
Posłanie VET BED biała angora 150x100
149,00 zł
  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl