Opcje przeglądania

Budki dla psów:

Pies tak jak człowiek ma własne potrzeby, jedną z nich jest sen. Decydując się na psiaka powinniśmy przemyśleć gdzie nasz pupil będzie się bawić oraz wypoczywać. Należy się nad tym zastanowić jeszcze przed wzięciem pupila do naszego domu.

Domek dla psa

Psy są zwierzętami towarzyskimi, dlatego najlepiej czują się w pobliżu swoich właścicieli. Wybierając posłanie pamiętajmy o wielkości legowiska, im większe, tym lepiej. Duże legowisko zapewni psu komfort, a wypoczęty pies to szczęśliwy i pełny życia przyjaciel.

Domki dla psów – nie tylko zapewnią mu maksymalny komfort, ale również świetnie wyglądają. Domki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są stabilne, lekkie, łatwe w przenoszeniu. I można je  prać, żeby zawsze wyglądały jak nowe. Wewnątrz wyściełane są miękkimi kocykami. W takim schronieniu psiak będzie mógł bawić się, odpoczywać. A także będzie miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa co dla niektórych psów jest szczególnie ważne.

Starajmy się wybrać miejsce z dala od ciągów komunikacyjnych i źródeł hałasów. Ponieważ pies nie będzie w stanie dobrze wypocząć. Unikajmy ustawiania legowiska w pobliżu kaloryferów, gdyż psu będzie za gorąco. Oraz okien, gdyż przeciąg może być szkodliwy dla zdrowia naszego psiaka. Dobrze jest poobserwować psa, aby zobaczyć, jakie miejsca w domu wybiera najchętniej. I tam właśnie ustawić jego legowisko. Łatwo zauważyć, że większość naszych czworonożnych przyjaciół lubi spać w pobliżu swoich właścicieli. Ponieważ w tym miejscu czują się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego warto się zastanowić nad możliwością ustawienia posłania w naszej sypialni.

Budki dla psa z materiału

Każdy pies na stałe mieszkający z nami w domu powinien mieć wygospodarowaną przez nas przestrzeń, którą zawsze kojarzył będzie z miejscem wypoczynku.

Najważniejszym aspektem dobrego legowiska dla psa jest jego wielkość. Tutaj musimy po pierwsze stwierdzić, w jakiej pozycji śpi nasz pies. Tak, aby potem dobrać odpowiednią formę legowiska. Większość psów zasypia w pozycji embrionalnej. Czyli zwinięte w kłębek i to właśnie do niej powinniśmy dobrać posłanie. 

W sklepie zoologicznym znajdziemy dla mniejszych psów miękkie budki. A także domki dla psa, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa i wygodę. Mniej więcej takie jak ta Legowisko BUDKA STANDARD brązowa krata. Jego kształt daje ulubieńcowi poczucie bezpieczeństwa. Taka budka to przytulna kryjówka, w której zwierzak może się schronić. Za każdym razem, gdy ma ochotę na chwilę samotności.

Dobierając formę posłania pamiętajmy że powinno ono umożliwiać psu pełną swobodę ruchów podczas snu. Lub dziennego wypoczynku dlatego do rozmiaru psa (zwiniętego w kłębek) należy dodać minimum 20 cm tak zwanego „luzu”. Drugim bardzo ważnym elementem jaki musimy wziąć pod uwagę kupując legowisko dla psa jest jego wygoda. Większość psów uwielbia zasypiać na miękkich, wręcz zapadających się pod ich ciężarem ciała poduszkach, które dają im ciepło. A także poczucie bezpieczeństwa dlatego warto wybrać produkt jak najbardziej zbliżony do miękkiej i miłej w dotyku poduszki lub kołdry. 

 

Masz pytanie o produkt, opiekunem kategorii jest Katarzyna - 604 605 507

  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl