Suplementy naturalne: 

BARFeed Aloes 40 g BARFeed Aloes 40 g
Cena: 50,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Brewers Yeast 180 g BARFeed Brewers Yeast 180 g
Cena: 52,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Cistus 190 g BARFeed Cistus 190 g
Cena: 35,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Collagen 60 g BARFeed Collagen 60 g
Cena: 63,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Egg Yolk 140g BARFeed Egg Yolk 140g
Cena: 37,49 zł
zobacz więcej
BARFeed Kelp 60 g BARFeed Kelp 60 g
Cena: 58,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Milk thistle 200 g BARFeed Milk thistle 200 g
Cena: 37,49 zł
zobacz więcej
BARFeed MSM 150 g BARFeed MSM 150 g
Cena: 37,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Rosehip 120 g BARFeed Rosehip 120 g
Cena: 37,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Spirulina 200g BARFeed Spirulina 200g
Cena: 72,49 zł
szt.
zobacz więcej
BARFeed Taurine 150 g BARFeed Taurine 150 g
Cena: 32,49 zł
zobacz więcej

O swoje psy dbamy często tak, jak o innych członków rodziny. Witaminy i suplementy diety codziennie nam towarzyszą, wspierając nasze zdrowie oraz samopoczucie. Tym bardziej wskazane są w przypadku czworonogów, którym trudniej samodzielnie urozmaicić dietę.

O swoje psy dbamy często tak, jak o innych członków rodziny. Witaminy i suplementy diety codziennie nam towarzyszą, wspierając nasze zdrowie oraz samopoczucie. Tym bardziej wskazane są w przypadku czworonogów, którym trudniej samodzielnie urozmaicić dietę. Obecnie na rynku jest wiele karm specjalistycznych, jednak dodanie suplementów o konkretnych właściwościach do karmy dotychczas spożywanej przez pupila często jest najlepszym wyjściem. Nie każda specjalistyczna karma będzie odpowiadać potrzebom konkretnego psa, a w dodatku - nie zawsze będzie on jadł ją z takim samym apetytem, żeby przyswoić odpowiednią ilość korzystnych substancji. Suplementy BARF dla psa to szereg różnych preparatów, łatwych do podania zwierzęciu. Nie jesteście pewni, jakich dokładnie suplementów potrzebuje Wasz czworonóg? Zapytajcie weterynarza. Być może skieruje on psa na odpowiednie badania. Często taka potrzeba ujawniana jest podczas rutynowej wizyty.

Jakie suplementy możecie dobrać samodzielnie?

Wiele suplementów dla psa BARF ma uniwersalne przeznaczenie. Wpływają korzystnie na przykład na kościec albo na trawienie. Te ostatnie w przypadku psów właściwie nigdy nie zaszkodzą. Czworonogi podczas spacerów potrafią znaleźć zaskakujące dla nas przysmaki. Chociaż psi układ pokarmowy i tak w porównaniu z ludzkim można uznać za “pancerny”, to nawet psy od czasu do czasu miewają problemy w tym zakresie. W przypadku ich wystąpienia dogomarket.pl oferuje między innymi preparaty na przeczyszczenie, na przykład z aloesem. Powinno się ich używać ostrożnie, ale warto mieć w domu, kiedy pies zje coś naprawdę zagadkowego. Ponadto wszelkie witaminy i składniki mineralne zawarte w suplementach BARF w odpowiednich proporcjach na pewno poprawią kondycję oraz samopoczucie ukochanego zwierzaka. Właściwie większość spośród tych suplementów, podawanych w odpowiednich dawkach, wpłynie nai jakość życia każdego pupila! Sprawdźcie, które BARF suplementy wybrać dla Waszego pieska w naszym sklepie.

.

  • Showroom Zoologiczny
  • ul. Bysławska 28
   Warszawa 04-993

  • Tel.: 604 605 507
  • E-mail: kontakt@dogomarket.pl
  • Zapisz się do newslettera
  • O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów [nazwa sklepu]. Zgoda może być cofnięta w każdym czasię, np. poprzez [sposób rezygnacji].
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl